سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

دانلود فیلم سه هزار سال حسرت Three Thousand Years of Longing 2022

  • محدوده سنی +17
  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
سه هزار سال در حسرت
Three Thousand Years of Longing-2022

داستان فیلم Three Thousand Years of Longing در خصوص زنی تنها و ناراحت می‌باشد. این زن انگلیسی است و در سفر خود به ترکیه، یک بطری باستانی را کشف می‌کند. هنگامی که در بطری را باز می‌کند، جنی ظاهر می‌شود و این جن از زن می‌خواهد که سه آرزوی خود را اعلام کند. زن تصمیم می‌گیرد که …

نظر یکی از بینندگان منتقد :

“کودکی از آتش و غبار”
«سه هزار سال دلتنگی» نقطه اوج داستان‌هایی است که منجر به رویارویی بین «جین» ادریس البا و «آلیته» تیلدا سوینتون می‌شود که آن‌هایی را که می‌خواهند مسحور و مجذوب شوند، مسحور و مجذوب خود خواهد کرد. مطمئناً فیلمی نیست که فقط به کسی توصیه کنم. بلکه این فیلم برای مخاطبانی است که به دنبال انتخاب الگوها و نقوشی است که داستانی سه هزار ساله را تشکیل می دهند.

این موتیف‌های موسیقی، الگوهای بصری، طرح‌های رنگی و رویدادهای تکراری در سراسر فیلم قرار گرفته‌اند. انتخاب بسیاری از آنها آسان است، بسیاری کمتر. در اصل، این فیلم بی شباهت به «فرانسه اعزامی» وس اندرسن نیست که در آن بسیاری از داستان های کوچکتر یک کل را تشکیل می دهند. در حالی که مطمئناً فضایی برای گسترش وجود دارد، این فیلمی است که به طرز جالبی ساخته شده است (با ترکیب صوتی حتی جذاب تر)، که مدت ها پس از ترک سینما با من ماند. اگر می خواهید وارد دنیایی شوید که تاریخ و افسانه با هم برخورد می کنند، این فیلم را به شدت توصیه می کنم.

برچسب‌ها:, ,
به دانلود فیلم سه هزار سال حسرت Three Thousand Years of Longing 2022 امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
زیرنویس فارسی چسبیده ( بازبینی شده )

p.s

FREE
VIEW