سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

دانلود سریال اکو Echo 3 فصل اول قسمت 10 اضافه شد.

  • محدوده سنی +13
  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
اکو 3
Echo 3-season 1

هنگامی که امبر چسبورو در امتداد مرز کلمبیا و ونزوئلا ناپدید می شود، برادرش و شوهرش در تلاش هستند تا او را در پس زمینه یک جنگ مخفیانه پیدا کنند.

نظر یکی از خوانندگان منتقد :

این یک اکشن محکم در ژانر اکشن هیجان انگیز سیا است. بازبینانی که این بررسی ضعیف را بر اساس 3 قسمت تسکین یافته ارائه می دهند باید منتظر بمانند.

بسیاری از مردم یک سریال را با این که سریال های تلویزیونی قبلاً ماهیت اپیزودیک داشتند اشتباه می گیرند. آنها فراموش می کنند که بسیاری از سریال های این چنینی اساساً یک فیلم 8 یا 10 ساعته هستند.

به آن زمان بدهید تا برای گریه با صدای بلند آماده شوید. با این حال، حتی همانطور که هست، اپیزودها سرعت خوبی دارند.

اپیزود اول کمی پس‌زمینه شخصیت‌ها می‌دهد در حالی که قسمت دوم پس‌زمینه مکان‌ها را ارائه می‌دهد و به خوبی انجام شده است.

شخصیت‌هایی که در صورت نیاز معرفی می‌شوند و اکثر آنها نیازی به وابستگی عاطفی به بینندگان ندارند. فقط تعداد کمی این کار را انجام می دهند و حتی در آن صورت چه وابستگی به شخصیت نیاز دارید تا زمانی که آنها ربوده شده یا به قتل می رسند اهمیتی پیدا کند؟ برخی از افرادی که به این برنامه امتیاز ضعیفی می دهند یا آن را تماشا نکردند، متوجه نشدند یا آن را با چیز دیگری مقایسه کردند.

برای آنچه که قرار است باشد، این کار را فوق العاده خوب است.

به دانلود سریال اکو Echo 3 فصل اول قسمت 10 اضافه شد. امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

p.s

FREE
VIEW