سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

سریال ویچر The Witcher فصل سوم قسمت 8 اضافه شد.

  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
ویچر
دانلود سریال ویچر

The Witcher، گرالت ریویایی، جادوگر و شکارچی جهش‌یافته هیولا که به آن‌ها ویچر می‌گویند، در تلاش است تا جای خود را در این دنیای پر از هیولا و آدم‌های ظالم پیدا کند. دست سرنوشت ویچر را به سمت جادوگران قدرتمند و یک پرنسس جوان با موهبتی استثنایی هدایت می کند. حال هر سه آن ها باید یاد بگیرند در راستای هدفی که دنبال می کنند در این قاره پر از خشونت راه خود را به تنهایی پیدا کنند.

ویچر (The Witcher) یک سریال تلویزیونی اینترنتی در ژانر درام فانتزی است که توسط لورن اشمیت هیسریچ بر پایهٔ مجموعهٔ کتاب به همین نام نوشتهٔ آندژی ساپکوفسکی ساخته شده‌است. داستان ویچر در یک جهان خیالی با الهام از قرون وسطی جریان دارد و به شرح زندگی گرالت از ریویا، یِنیفر از ونگربرگ و پرنسس سیری می‌پردازد که سرنوشتشان با یکدیگر پیوند خورده‌است. هنری کویل، فریا آلن و آنیا چالوترا ستارگان این سریال هستند. گفته می شود قرار است هنری کویل بازیگر نقش ویچر پس ا اتمام فصل سوم از این سریال جدا شده و لیام همسورث جای او را در ادامه سریال بگیرد.

فصل اول این سریال متشکل از هشت قسمت بود و در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ به‌صورت کامل در نتفلیکس به نمایش درآمد. این سریال بر پایهٔ آخرین آرزو و شمشیر سرنوشت ساخته شد که مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه قبل از سرگذشت‌نامهٔ اصلی ویچر بودند.

فصل دوم متشکل از هشت قسمت در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به نمایش درآمد. نتفلیکس در سپتامبر ۲۰۲۱، این سریال را برای فصل سوم تمدید کرد که این فصل نیز شامل هشت قسمت بود.

پس از آن فصل چهارم پخش خواهد شد که لیام همسورث نقش گرالت از ریویا را بر عهده خواهد داشت.

به سریال ویچر The Witcher فصل سوم قسمت 8 اضافه شد. امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

p.s

FREE
VIEW