سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

دانلود رایگان فیلم ایرانی نیمه پنهان The Hidden Half 2001

  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
نیمه پنهان
دانلود رایگان فیلم ایرانی نیمه پنهان

موضوع فیلم The Hidden Half دربارهٔ فرشته (نیکی کریمی) است که در آستانه رسیدگی همسرش خسرو (آتیلا پسیانی) در مقام نماینده ریاست جمهوری به پرونده قضایی یک زن محکوم به اعدام، دفترچهٔ خاطراتش را به او می‌دهد. خسرو در دفتر می‌خواند که فرشته که در سال‌های ۵۸–۵۹ دانشجو بوده، جذب گروه‌های سیاسی چپ می‌شود و به عنوان هوادار فعالیت می‌کند. در این شرایط به محفلی روشنفکرانه راه می‌یابد که گرداننده اش سردبیر یک نشریه ادبی به نام روزبه جاوید (محمد نیک بین) است.

لینک های دانلود و تماشای آنلاین فیلم The Hidden Half

کیفیت حجم عملیات
480 699 MB دانلود
720 995 MB دانلود
1080 1.9 GB دانلود
HQ.1080 2.6 GB دانلود
تماشای آنلاین   تماشا

حواشی:

تهمینه میلانی درحالی‌که فیلم در سینماهای کشور در حال اکران بود، از سوی قوه قضاییه به جرم «اقدام علیه امنیت ملی، محاربه با خدا، همکاری با گروه‌های معاند و تشویش اذهان عمومی از طریق آثار هنری» بازداشت شد. او خود در مصاحبه‌ای گفته است:

جالب اینجا بود که وزیر ارشاد وقت (احمد مسجدجامعی) و دولت آقای خاتمی فیلم را بدون اشکال می‌دانست و از موضع خود کوتاه نمی‌آمد؛ اما قوه قضاییه به خاطر همین فیلم بنده را به زندان برده بود.

بازیگران فیلم The Hidden Half :

 
بازیگر نقش
نیکی کریمی فرشته
آتیلا پسیانی خسرو
محمد نیک بین روزبه جاوید
صغری عبیسی خانم شفیع
اکبر معززی منصوری
رزا آرایش شهرزاد
مریم کاظمی نسرین
نازنین فراهانی فرخنده

جوایز:

برچسب‌ها:, ,
به دانلود رایگان فیلم ایرانی نیمه پنهان The Hidden Half 2001 امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
p.s

FREE
VIEW