سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

سریال ملکه اهریمنی The Serpent Queen فصل اول دوبله فارسی

  • محدوده سنی +13
  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
ملکه اهریمنی
سریال ملکه اهریمنی The Serpent Queen

این سریال مجموعه هشت قسمتی بر اساس کتاب لئونی فریدا “کاترین دو مدیچی: ملکه رنسانس فرانسه” می باشد.

 

نظر یکی از بینندگان منتقد:

فیلمنامه فوق العاده و بسیار هوشمندانه
شاید امتیاز من مغرضانه باشد زیرا من فرانسوی هستم، و chateaux de la Loire برای فرانسویان خاص است، مانند Chambord، Ambroise، Chenonceau و Blois… من در برخی از آخر هفته ها در بهار و پاییز به آنجا رانندگی می کردم. این قلعه ها جواهرات تاریخ فرانسه هستند و هنوز هم با شکوه خود در آنجا هستند. وقتی شروع به تماشای این سریال کردم، به خاطر چند سریال «تاریخی» بدبختی که اخیرا پخش شده بود، شک داشتم. اگرچه ملکه مار تمام حقایق تاریخی را به طور کامل دنبال نمی کند، اما همچنان به ماهیت تاریخ رنسانس در فرانسه در آن زمان وفادار است. بازیگر نقش اول با حالت چهره و چشمانش فوق العاده است. پاسبان مونت مورنسی نیز یک شخصیت منحصر به فرد است زیرا من یک بار از قلعه شگفت انگیز شانتیلی در شمال پاریس بازدید کردم. زنده دیدن شخصیت او باعث شد احساس نوستالژی برای زندگی دانشگاهی ام در پاریس کنم.

 

سریال درام The Serpent Queen را به صورت آنلاین تماشا و یا با لینک مستقیم و با کیفیت دلخواه از سایت پرشین اسکرین دانلود نمایید.
بهترین های فیلم و سریال

به سریال ملکه اهریمنی The Serpent Queen فصل اول دوبله فارسی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

p.s

FREE
VIEW