سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

دانلود سریال ونزدی Wednesday فصل اول ق 8 اضافه شد.

  • محدوده سنی +13
  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
ونزدی
ونزدی Wednesday فصل اول ق 5 اضافه شد.

سال‌های دانشجویی چهارشنبه آدامز را دنبال می‌کند، زمانی که او تلاش می‌کند تا بر توانایی روانی در حال ظهور خود مسلط شود، معمایی که پدر و مادرش را درگیر کرده است را خنثی کرده و حل کند.

نظر یکی از بینندگان منتقد:

من آن را دوست داشتم! من فکر نمی کنم که روح خانواده آدامز را به طور کامل تسخیر کند، اما همچنان یک نمایش عالی است! من کاملاً آن را دوست داشتم و همه آن را در یک جلسه تماشا کردم.

من در ابتدا در مورد انتخاب بازیگران مطمئن نبودم و هنوز هم فکر نمی‌کنم آنها به خوبی بازیگران قبلی که نقش‌ها را ایفا می‌کردند خوب باشند، اما هنوز هم کارشان را عالی انجام می‌دهند.

این بازخوانی ونزدی کمی بیشتر از آنچه انتظار داشتم، احساسی نشان می‌دهد، که در ابتدا من را ناامید کرد، اما در نهایت با داستان خوب کار کرد.

داستان و فضا به طور کلی عالی است، تاریک، پیچیده و کمیک است. علاوه بر این، تماشای نمایشی که پایان آن از همان ابتدا به طرز دردناکی واضح نبود، عالی بود. آنها چند چرخش و چرخش خوب انجام دادند.

دانلود رایگان، دانلود رایگان فیلم، دانلود سریال، دانلود رایگان سریال، سریال خارجی
سریال خارجی جدید، فیلم ایرانی، فیلم خارجی اصلی، فیلم اکشن، فیلم عاشقانه
فیلم هیجان انگیز، فیلم ترسناک
بهترین های فیلم و سریال
دانلود فیلم A Splash of Love
دانلود سریال Tulsa King

برچسب‌ها:, , ,
به دانلود سریال ونزدی Wednesday فصل اول ق 8 اضافه شد. امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

p.s

FREE
VIEW