سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

فیلم ایرانی مستطیل قرمز Red Rectangle 2016 ( رایگان )

  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
مستطیل قرمز
دانلود رایگان فیلم ایرانی مستطیل قرمز

داستان این فیلم به یکی از وقایع جنگ ایران و عراق بازمی‌گردد. قصه مردم جنگ‌زده‌ای است که حاضر به ترک محل زندگی خود نیستند؛ آن‌ها در اردوگاه برای نشاط روحی مسابقه فوتبالی برگزار می‌کنند، اما …

نقدها:

بسیاری از عوامل چندین مرتبه نظرات خود را در جشنواره‌های داخل ایران و نیز در گفتگوها در خبرگزاری‌ها درمورد این فیلم بیان کرده‌اند. در ادامه به برخی از آن‌ها پرداخته شده‌است.

کورش جاهد، منتقد سینما، دربارهٔ این فیلم گفت: «مستطیل قرمز» بر اساس واقعیت ساخته شده و مستندگونه است و لحن صدا و ریتم بیان گوینده جنبه مستندگونه فیلم را تقویت می‌کند. جنگ در کل پدیده وحشتناکی است اما جالب است که در این فیلم مدام به این نکته اشاره می‌شود که زندگی در جنگ نیز در جریان است. ما نیازمند نگاه جدیدی در سینمای دفاع مقدس هستیم و امیدوارم این دو برادر کارگردان، با شور و حالی که کار را خود را آغاز کرده و فیلم پرزحمتی را ساخته‌اند، با وجود همه مشکلاتی که در سینما وجود دارد به راه خود ادامه دهند.

علی اوسیوند بازیگر مستطیل قرمز دربارهٔ همکاری در این فیلم گفت: مستطیل قرمز نخستین تجربه فیلم بلند سینمایی برادران صیدخانی در ایلام بوده‌است که امیدوارم از حرکت شایسته و کاملاً ارزشمند این دو برادر حمایت شود تا در سال‌های آینده نیز این حرکت انسانی، فرهنگی و خدایی را ادامه دهند.

اندیشه فولادوند بازیگر مستطیل قرمز در مورد این فیلم در مصاحبه با خبرگزاری مهر گفت، خوش شانس بودم که به این فیلم دعوت شدم او همچنین با انتقاد از کم‌توجهی‌ها و کم‌کاری‌ها نسبت به دوران دفاع مقدس، شهدای این دوران را انسان‌هایی دارای ژن‌های واقعاً مقدس توصیف کرد.

لینک های دانلود و تماشای آنلاین فیلم Red Rectangle
زیرنویس فارسی چسبیده :
کیفیت    حجم            عملیات
480         564                  دانلود
720         802                  دانلود
1080        1.5                  دانلود
تماشای آنلاین                  نمایش

برچسب‌ها:, ,
به فیلم ایرانی مستطیل قرمز Red Rectangle 2016 ( رایگان ) امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
p.s

FREE
VIEW