سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

فیلم جان ویک 4، John Wick: Chapter 4 2023 دوبله

  • محدوده سنی +17
  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
جان ویک 4
فیلم جان ویک 4، John Wick: Chapter 4 2023

 

نظر یکی از بینندگان منتقد:

استاندارد جدیدی برای صحنه های مبارزه در نظر گرفته شده است
نیمی از این بازبینی مربوط به من خواهد بود که در مورد این اکشن فوران می کنم. وای. فقط وای من در هیبت کامل بودم. چندین بار بود که من هم اشک می ریختم و هم می خندیدم که صحنه های مبارزه چقدر شگفت انگیز است. حالا این چیز جدیدی برای سریال جان ویک نیست. اما برای من، این بهترین اکشن کل مجموعه است.

من یک معتاد اکشن هستم و مکرراً از فیلم‌های اکشن و صحنه‌های مبارزه وحشتناک آن‌ها، مملو از دوربین لرزان، برش‌های سریع و نماهای نزدیک (با نگاه کردن به شما، Snake Eyes و Mortal Kombat) ناامید شده‌ام. سپس یک فیلم جان ویک را تماشا می‌کنم و احساس می‌کنم که بسیار بدبخت هستم، در حالی که از این که چرا دیگر فیلم‌های اکشن نمی‌توانند از این موضوع درس بگیرند، گیج می‌شوم. مبارزات بسیار سریع و در عین حال کاملاً واضح و آسان هستند.

هر نوع عمل قابل تصوری وجود دارد. بسیاری از سلاح ها، سبک ها، تعقیب و گریز، وسایل نقلیه، حیوانات، همه چیز. خلاقیت بسیار با کشتن. ترکیبی شگفت انگیز از سلاح ها و سبک های مبارزه.

به فیلم جان ویک 4، John Wick: Chapter 4 2023 دوبله امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
دوبله فارسی ( بازبینی شده )

p.s

FREE
VIEW