سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

سریال برف سیاه Black Snow فصل اول قسمت 6 اضافه شد.

  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
برف سیاه
سریال برف سیاه Black Snow

 در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه الیزابت ساکنان جزیره دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد.

نظر یکی از بینندگان منتقد:

دو چیز را به یاد داشته باشید
دو چیز باید از بالا مشخص شود. اول اینکه استرالیا همچنان در تولید سریال های درام در سطح جهانی قرار دارد و برف سیاه نیز از این قاعده مستثنی نیست. دوم، تراویس فیمل یکی از آن هنرپیشه‌های نادری است که بازی‌اش (در نقش راگنار) آنقدر قوی بود که ممکن است بقیه دوران حرفه‌ای خود را صرف اثبات این موضوع کند که وایکینگ‌ها تصادفی نبوده‌اند. او در این تولید از عینک های شاخدار استفاده می کند و دارای یک سری ویژگی های عجیب و غریب است. با این حال، به عنوان یک کارآگاه موفق “پرونده سرد” – کسی که پرونده ها را حل می کند و هیچ کس دیگری نمی تواند – رئیسش او را بسیار سست می کند. همانطور که انتظار می‌رفت، این به او فضایی می‌دهد تا از مهارت‌های قابل‌توجه خود برای شکل دادن به شخصیتی استفاده کند که توجه را برای تمام طول سریال حفظ کند. داستان یک رویه پلیسی است – چیزی که استرالیایی‌ها در آن برتری دارند.

سریال جنایی برف سیاه را به صورت آنلاین تماشا و یا با لینک مستقیم و با کیفیت دلخواه از سایت پرشین اسکرین دانلود نمایید.
بهترین های فیلم و سریال

 

به سریال برف سیاه Black Snow فصل اول قسمت 6 اضافه شد. امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

p.s

FREE
VIEW