سایت پرشین اسکرین مفتخر است بهترین و جدیدترین فیلم و سریال های خارجی، کره ای، هندی و ایرانی رایگان را برای تماشای آنلاین و دانلود در اختیار همراهان گرامی قرار میدهد.

فیلم بن هور Ben-Hur 1959

  • امتیاز سایت امتیاز داده نشده
بن هور
دانلود فیلم بن هور

Ben-Hur

فیلم سینمایی بن هور كه در هر صورت در ژانر فیلم های تاریخی ـ دینی به شمار می آید، به كارگردانی ویلیام وایلر و اندرو مارتن، تولید سال 1959 امریكاست. فیلم به سرگذشت بن هور می پردازد كه یك یهودی پول دار و اهل اورشلیم است. در این فیلم، همكاری نكردن او با دوست رومی كافر خود كه فرماندار جدید اورشلیم شده است، مقدمه كینه جویی و توطئه فرماندار جدید را علیه او و مادر و خواهرش فراهم می كند.

حواشی احتمالی و ساخت فیلم Ben-Hur :

ویلیام وایلر به کارگردانی پرهزینه معروف بود. کمتر پیش می‌آمد که او صحنه‌ای را فقط یک بار فیلم بگیرد. بارزترین خصوصیت کار وایلر، کلوزآپ‌های متعددی در بن هور بود. یکی از عجایب این فیلم که در موفقیت آن نقشی به‌سزا داشته‌است.

موسیقی قوی این فیلم است که میکلوش روژا، آهنگساز مجارستانی‌الاصل آن را به عهده گرفت.

تهیه فیلم Ben-Hur دو سال به‌طول انجامید. ابتدا می‌بایست قسمت‌هایی از شهر اورشلیم بازسازی شود. تهیه‌کننده این فیلم، سام زیمبالیست، استودیوی چینه‌چیتای رُم را انتخاب کرد و تمام فیلم را در حوالی این استودیو تهیه کرد که ۱۵ هزار طرح مختلف در مساحتی بیش از ۳۴۰ جریب اجرا شد. برای این طرح‌ها ۳۰۰ دکور عظیم در جاهای مختلف استودیوی چینه چیتا در رم ساخته شد.

وقتی باستان‌شناسی را برای دیدن از دکورها به رُم بردند، وی با ناباوری گفت: خدایا، این همان شهری است که عیسای ناصری در آن قدم زد.

دانلود رایگان فیلم های برتر سینما

به فیلم بن هور Ben-Hur 1959 امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
زیرنویس فارسی چسبیده

p.s

FREE
VIEW